Okul Kapı İsimliği,okul sınıf tabelası

   M.E.B. bağlı tüm  eğitim kurumlarımızda kullanılan okul  kapı birim isimliklerine Milli Eğitim Bakanlığı kurum tanıtım yönetmeliği ile standart bir şablon getirilmiş olup ülke genelinde yeni yapılan okullarda bu şablona uyulması kurum tanıtım yönetmeliğinin yayınlanmasından önce eğitim öğretim faaliyetlerine başlamış  diğer okullarımızda ise belli bir süre içerisinde kapı isimlıklerinin dönüşümü hedeflenmıştır.MEB kurum tanıtım yönetmeliğine göre İlkokul ve ortaokullarımızda sınıf tabelalarında üst ve alt kısmında mavi şeritler lise ve meslek liselerinde kullanılacak sınıf tabelalarında alt ve üst kısmında sarı şeritler etüt merkezleri ve özel kurslarda kullanılacak kapı isimliklerinde yeşil renkli şeritler tercih edilmişdır.İlkokul Ortaokul ve Lise eğitim kurumlarımızda  birim isminin yazılacağı orta kısım bayaz olarak üzerine siyah renk ile Din Bleck harf fonttu yazılması kararlaştırılmıştır.

  Okul İdarı Odalarda Kullanılan Kapı isimliği
   İdari Oda Kapı İsimliği

   Okullarımızda Müdür Odası ve Müdür Yardımcısı odalarında kullanılan kapı isimliği ebadı 10x20 cm dır.Alt ve üste 25mm şeritler vardır.(Okul türüne göre renkler değişir.)Orta kısım 50 mm beyaz renk olup İdarecinin adı ve soyadı siyah renkle din black harf fonto ile yazılır.

  10x20 ebadında kapı isimliği fiyatı 15.00 tl dır.


   logolu okul kapı isimliği


                                       Sınıf Kapı İsimlikleri
                                                                
                                                    sınıf kapı isimliği

                                                           

                                                 
                   özel okul sınıf isimliği


  Sınıf kapı isimlikleri meb kurum tanıtım yönetmeliğinde belirtilen ölçülere uygun olarak 10x15 cm ebatlarında hazırlanır.Üst ve alt kısımlarda 25mm okul türüne göre şeritler konur.Orta kısımdaki beyaz renkli boşluğa okul şube adı yazılır.Ürün fiyatı 15.00 tl dır.

                                         Anasınıfları Kapı İsimlikleri

   anasınıfı kapı isimliği

    Anasınıfı kapı isimlikleri 10x20 cm ebatlarında hazırlanır.Alt ve üst şeritleri pembe renkde olup orta beyaz kısma sınıf adı yazılır.İstek üzerine şube adının her iki tarafına logo veya cizgi film karekterleri konur.Ürün fiyatı 15.00tl dır.

   

    Bize mail yolu ile kurumunuza yaptıracağınız kapı isimliklerinin listesini yolladığınızda grafik cizimlerini yapar görselini mail olarak size göndeririz.Onaylamanızdan sonra ürün üretime alınır.2 iş günü içerisinde kapıda ödeme seçeneği ile  kurumunuza yollanır.

   

  Sınıf kapı isimlikleri oval aleminyum üzerine pvc kaplama olarak hazırlanmakta 

   aleminyum kenarları abs ile kapatılmaktadır.

  AYIN FIRSATI

  MEZUNİYET
   MEZUNİYET KÜTÜĞÜ
  YAŞ KÜTÜĞÜ